Πέμπτη, 29 Ιουνίου 2017 - 10:58

Facebook     Twitter     YouTube     RSS

Τυρός Αρκαδίας - Nέα & Ειδήσεις από τον Τυρό και τον Δήμο Νότιας Κυνουρίας


Ο αγώνας των 8 και 16χλμ. πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία όπως και οι παραλλήλες εκδηλώσεις, δρόμος δυναμικού βαδίσματος 6χλμ και αγώνες για παιδιά Δημοτικού 400μ – 800μ – 1000μ.

Η διοργανώτρια εταιρεία «Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ. αισθάνεται την υποχρέωση να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν ώστε να διεξαχθεί με ασφάλεια και όπως είχε προγραμματιστεί ο αγώνας.

Ευχαριστούμε τους

 

  • Ηλία Πριόβολο (ήρεμη δύναμη) και Ρεβέκκα Λάμπρου
  • Εθελοντές (ξεπέρασαν τους 35)
  • Αστυνομία (συμμετοχή με 3 περιπολικά)
  • Κέντρο Υγείας (ασθενοφόρο)
  • Γιατρούς του αγώνα (διαφόρων ειδικοτήτων)
  • Διασώστες από Τρίπολη
  • Μοτοπαρέα Λεωνιδίου (6 μηχανές σε συνεχή κίνηση)
  • Πεζοπόροι Τυρού
  • Καταστηματάρχες Τυρού (εκπτώσεις σε παροχή υπηρεσιών)
  • Κατοίκους Τυρού για το χαμόγελο και την διευκόλυνση που παρείχαν στους επισκέπτες και αθλητές
  • Έπαθλα OLYMPUS για την προσφορά της αψίδας
  • Δήμο για την καθαριότητα του χώρου και την διευκόλυνση σε ότι μας ζητήθηκε (γραφείο Λιμενικού Ταμείου)

 

Τους Χορηγούς του αγώνα, και τους χορηγούς επικοινωνίας που το ταξίδεψαν παντού.

Τέλος να ευχαριστήσουμε τον Δήμο Νότιας Κυνουρίας, την Κοινωφελής Επιχείρηση (ΔΗΚΕΝΚ) και την Περιφέρεια Πελοποννήσου που πίστεψαν και αγκάλιασαν το όραμά μας.

 

Διοργάνωση» Α ΧΩΡΑ ΝΑΜΟΥ» Κοινωνική Συνεταιριστική Επιχείρηση.


Σας περιμένουμε στον επόμενο αγώνα το 2018…

 

 

Αποτελέσματα TYROS RUN 2017 8 χλμ.

 

               
  ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 8ΧΛΜ – ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
  No ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ
  61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23  
  47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18  
  73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44  
  32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00  
  56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00  
  78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44  
  40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04  
  86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
  90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18  
  65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22  
  52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44  
  69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51  
  77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59  
  13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39  
  55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α3 0:46:19  
  68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 0:46:19  
  53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02  
  50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18  
  45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
  16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31  
  33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58  
  94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00  
  95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05  
  37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27  
  87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43  FREE RUNNERS
  231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50  
  54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04  
  48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Α2 0:51:10  
  46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ Α2 0:51:22  
  80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  89 ΗΛΙΑΣ ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10  
  92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11  
  29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 0:52:12  
  63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13  
  83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17  
  24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39  
  12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49  
  88 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27  
  51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44  
  91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03  
  38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43  
  42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43  
  27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32  
  21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44  
  82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52  
  75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44  
  43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23  
  93 ΜΑΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34  
  14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38  
  41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43  
  11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47  
  15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS  
  17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS  
  18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ Α4 DNS  
  19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
  85 ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS  
  20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS  
  10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α3 DNS  
  22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS  
  23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS  
  25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Α3 DNS  
  26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS  
  30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS  
  31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS  
  34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS  
  36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS  
  39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS  
  44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS  
  49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS  
  57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS  
  58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS  
  59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS  
  60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS  
  64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α1 DNS  
  66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
  67 ΦΩΤΙΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
  71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS  
  72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS  
  74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS  
  76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS  
  81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS  
  84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
  47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 0:38:18  
  89 ΗΛΙΑΣ ΠΟΔΟΛΗΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:10  
  92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΣΥΒΑΣ ΤΥΡΟΣ A1 0:52:11  
  91 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 0:57:03  
  62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:09:44  
  43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α1 01:11:23  
  17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α1 DNS  
  20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α1 DNS  
  64 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α1 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
  61 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:34:23  
  86 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΡΕΛΛΑΣ ΜΕΓΑΡΑ A2 0:40:58  
  69 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α2 0:42:51  
  33 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΟΥΤΑΣ ΑΘΗΝΑ Α2 0:48:11 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  48 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ Α2 0:51:10  
  46 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΤΥΡΟΣ Α2 0:51:22  
  34 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑ A2 DNS  
  36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΣΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑ Α2 DNS  
  71 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΑΡΓΟΣ Α2 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
  32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ Α3 0:39:00  
  78 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:39:44  
  40 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 0:40:04  
  77 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:43:59  
  55 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΣΤΟΥΝΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Α3 0:46:19  
  68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΚΑΛΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 0:46:19  
  53 ΚΩΣΤΑΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ A3 0:47:02  
  50 ΠΑΡΗΣ ΛΥΡΙΤΗΣ ΑΡΓΟΣ Α3 0:47:18  
  79 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΩΤΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 0:48:58  
  87 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΙΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ A3 0:49:43  
  54 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ ΑΘΗΝΑ Α3 0:51:04  
  29 ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 0:52:12  
  63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α3 0:52:13  
  27 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΖΑΣ ΑΡΓΟΣ A3 0:58:32  
  10 ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α3 DNS  
  25 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Α3 DNS  
  30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΑΒΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 DNS  
  31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΑΚΗΣ ΧΑΙΔΑΡΙ Α3 DNS  
  44 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΑΣΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α3 DNS  
  59 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ ΑΡΓΟΣ Α3 DNS  
  60 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΜΕΑ Α3 DNS  
  67 ΦΩΤΙΟΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
  72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΓΚΑΡΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ A3 DNS  
  74 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΤΟΣ ΤΥΡΟΣ A3 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
  73 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 0:38:44  
  52 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΜΕΝΑΓΙΟΣ ΑΡΓΟΣ Α4 0:42:44  
  45 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 0:47:24  
  94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ A4 0:49:00  
  24 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΡΓΟΣ Α4 0:52:39  
  42 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ Α4 0:57:43  
  21 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 0:59:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  70 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:03:44  
  28 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΦΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ Α4 01:35:47  
  15 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α4 DNS  
  18 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙ Α4 DNS  
  19 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 DNS  
  22 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΟΥΡΑΚΟΣ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ Α4 DNS  
  66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
  81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΣΠΑΡΤΗ Α4 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
  56 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:39:00  
  65 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΡΓΟΣ W1 0:41:22  
  13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΑΡΙ W1 0:44:39  
  95 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑ ΛΕΩΝΙΔΙΟ W1 0:49:05  
  80 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 0:51:37  
  83 ΕΛΕΝΗ ΣΙΩΡΑ ΛΙΒΑΔΙ W1 0:52:17  
  88 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΑΛΑΒΕΡΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ W1 0:54:27  
  38 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΤΣΥΦΑ ΤΥΡΟΣ W1 0:57:43  
  93 ΜΑΡΙΑ ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΟΡΑΚΟΒΟΥΝΙ W1 01:14:34  
  41 ΒΑΣΙΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W1 01:16:43  
  85 ΦΑΝΗ ΔΗΜΑ ΑΡΓΟΣ W1 DNS  
  26 ΒΙΒΗ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΕΓΑΡΑ W1 DNS  
  57 ΤΕΡΡΥ ΜΥΛΩΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ W1 DNS  
  58 ΒΑΝΑ ΞΗΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΥΠΛΙΟ W1 DNS  
               
  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
  90 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 0:41:18  
  16 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΑΡΓΟΣ W2 0:47:31  
  37 ΝΤΑΝΚΑ ΚΟΛΟΥΒΙΑ ΑΙΓΑΛΕΩ W2 0:49:27  
  231 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 0:50:50  
  12 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 0:53:49  
  51 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΤΥΡΟΣ W2 0:54:44  
  35 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΘΗΝΑ W2 01:00:05 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  82 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΕΓΑΡΑ W2 01:04:52  
  75 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΘΗΝΑ W2 01:08:19 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  14 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ ΣΚΑΛΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ W2 01:15:38  
  11 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W2 01:19:35 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
  23 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ W2 DNS  
  39 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟ W2 DNS  
  49 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ W2 DNS  
  76 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ ΛΑΜΙΑ W2 DNS  
  84 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 DNS  

 

 

Αποτελέσματα TYROS RUN 2017 – 16χλμ

 

                 
    ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 16χλμ
    NO ONOMA ΕΠΩΝΥΜΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΑΤΗΓ ΧΡΟΝΟΣ  
    205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59  
    242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58  ΟΜΓ
    239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15  
    210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31  
    247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15  
    213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23  
    251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19  ΑΠΟΛΛΩΝΔ.ΑΤΤΙΚΗΣ
    215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25  
    258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03  
    223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
    219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33  
    249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:26:19  
    202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
    221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54  
    207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13  
    204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34  
    240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08  
    255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36  
    233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27  
    208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45  
    222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
    252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ W2 01:35:02  
    220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 01:36:30  
    218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
    216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22  
    209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 01:37:53  
    280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38  
    260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ
    200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
    254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ Α4 01:47:30  
    253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09  
    246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08  
    259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28  
    230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26  
    261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ
    241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
    226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33  
    229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33  
    228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44  
    256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59  
    234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58  
    257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58  
    238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF  
    201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS  
    211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
    212 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΜΕΓΑΡΑ Α2 DNS  
    214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS  
    217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
    224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
    225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS  
    227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
    231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS  
    232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS  
    236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
    237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
    243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS  
    244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS  
    245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS  
    248 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ W1 DNS  
    250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α1
    205 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟ Α1 01:06:59  
    210 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ Α1 01:16:31  
    219 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΩ Α1 01:25:33  
    255 ΦΑΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΑΘΗΝΑ Α1 01:28:36  
    236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
    237 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ ΑΡΓΟΣ Α1 DNS  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α2
    239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΡΓΟΣ Α2 01:11:15  
    213 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ Α2 01:18:23  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α3
    242 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:10:58  
    223 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:24:02  
    249 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΑΙΑ Α3 01:26:19  
    202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΡΔΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 01:26:41  
    207 EΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:27:13  
    204 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α3 01:27:34  
    240 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΑΣΤΡΟΣ Α3 01:28:08  
    208 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ ΔΟΛΙΑΝΑ Α3 01:34:45  
    222 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΓΑΛΗΝΗ ΚΙΝΕΤΑΣ Α3 01:34:55  
    216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α3 01:37:22  
    209 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΓΟΥΛΑ Α3 01:37:53  
    280 ΣΤΡΑΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:40:38  
    256 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 01:57:59  
    234 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 02:01:58  
    257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 02:01:58  
    238 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNF  
    201 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    203 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΙΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    206 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ Α3 DNS  
    211 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ Ν. ΠΕΡΑΜΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
    214 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α3 DNS  
    217 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Α3 DNS  
    232 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ Α3 DNS  
    243 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ Α3 DNS  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Α4
    247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:18:15  
    251 MAREK BOOZIONY KOYKAKI A4 01:20:19  
    258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΠΟΛΗ A4 01:22:03  
    221 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ Α4 01:26:54  
    233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:33:27  
    218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑ Α4 01:36:31 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
    254 ΝIGEL COPAGE ΤΥΡΟΣ Α4 01:47:30  
    253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΤΥΡΟΣ Α4 01:48:09  
    246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ Α4 01:50:08  
    259 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΜΕΓΑΡΑ A4 01:50:28  
    261 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟ A4 01:53:26  
    241 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΜΕΓΑΡΑ Α4 01:54:17  
    226 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗ Α4 01:54:33  
    228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΡΟΥΔΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 01:54:44  
    224 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
    235 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ Α4 DNS  
    244 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΙΜΙΟΥ ΜΑΡΟΥΣΙ Α4 DNS  
    245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α4 DNS  
    250 ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ Α4 DNS  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W1
    200 ΑΣΗΜΙΝΑ ΒΑΡΕΛΑ ΜΕΓΑΡΑ W1 01:45:20  
    230 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ ΤΥΡΟΣ W1 01:52:26  
                 
    ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ W2
    215 ΜΑΤΑ ΚΛΗΣΑΡΗ ΑΡΓΟΣ W2 01:21:25  
    252 WENDY COPAGE ΤΥΡΟΣ W2 01:35:02  
    220 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΛΑΟΥΔΗ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ W2 01:36:30  
    260 DOROTA SUCHOCKA KOYKAKI W2 01:40:45  
    229 ΚΕΛΛΥ ΞΑΞΙΡΗ ΤΡΙΠΟΛΗ W2 01:54:33  
    225 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ W2 DNS  
    227 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗ W2 DNS ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
    231 ΜΑΡΙΑ ΞΥΔΙΑ ΑΣΤΡΟΣ W2 DNS

 

 

 

 

Προσθήκη σχολίου

 


Τελευταίες Αναρτήσεις

 

apagio tampela

 

 

 

 

ahoranamou

 

 

 

 

 


petra club

ts

 

 

 apelontiritas

 

 

ΔΗΩ1

 

 banner good 70 x 400

 

 

 KARN

 

kakoyri lena

 

Επισκέψεις

Συνεργάτες

marneris   

Τα του Δήμου

 

 diavgeia      notiakynouria